Aferdita dreshaj puth canin dhe i C’mend te gjith ne skenSiq duket kjo osht vetem per te xhelozuar Shpati por diqka nuk ec per shkak se aferdita e ka tradhetuar vertet ateAferdita Dreshaj kengtarja dhe miss kosova tregon per lidhjen me Shpat kasapin ne emisionin zon e lire ajo tregon per gjerat private se si Shpat kasapi nuk i bente asgje per at arsye e tradhtova dhe nuk kam ngel shum e kenaqur nga shpati por ai eshte nje mashkull i sjellshem dhe xhentil aferdita thot qe e kam dashur shaptin jashzakonisht dhe ai mua por kjo lidhje perfundoi dhe sbesoi se do ket me bashkim …