Bukuroshja nga Prishtina qe po Cmend Shqipetaret(VIDEO)


Si duket vajzat tona po kopjojne stilin nga qytetet tjera Europiane duke bere gjeste te ndryshme qe nuk i kane hije kultures Shqipetare ..Kjo Bukuroshe ingjizon veten ne kamere duke bere disa levizje teper provokuese dhe po cmend Djemte ne Internet..kliko me poshte per te pare videon