Ja cila eshte shqiptarja qe i shokoi te gjithe me fotot e saj (VIDEO)Sipas burimeve, vajza e cila u be e famshme per fotografite skandaloze qe u bene publike ne kohen kur ajo ishte ne spektakel, ka kaluar gjithe kohen ne Venecia duke lundruar me gandola ne shoqerine e partnerit te saj te ri dhe Torosit, nje tjeter ish-konkurent ne BBA.Genta mesa duket i ka dhene fund historive me ish te dashurin e saj Rubensin dhe po ashtu edhe abortit pasi ishte shtatzene.