Kanguri dashurohet me qenin (VIDEO)


Historia e ketyre kafsheve te rracave te ndryshme qe tregojne afrimitet dhe dashuri na ben te mendojme se njerezit duhet te marrin shembull, duke pasur parasysh rracizmin qe ndodh cdo dite dhe kudo ne bote.
Mesa duket keta te dy duket se kane rene ne dashuri. Kjo eshte historia e nje kanguri me dy kembe dhe nje qeni.
Qeni edhe pse ka kater kembe nuk e ka problem afrimitetin e kangurit. Kjo gje nuk e ndalon kangurin t'i afrohet dhe ta perkedhele qenin.
Shikoni Videon: