Cristiano Ronaldo And Irina In The Beach They . . .

Cristiano Ronaldo And Irina In The Beach They . . .

Bukuroshja nga Prishtina qe po Cmend Shqipetaret(VIDEO)


Si duket vajzat tona po kopjojne stilin nga qytetet tjera Europiane duke bere gjeste te ndryshme qe nuk i kane hije kultures Shqipetare ..Kjo Bukuroshe ingjizon veten ne kamere duke bere disa levizje teper provokuese dhe po cmend Djemte ne Internet..kliko me poshte per te pare videon

Rikthehen Adriani dhe Floriani

Adrian Gaxha dhe Florian Beqiri, në muajt e fundit kanë shijuar suksesin e bashkëpunimit të tyre në këngën “Ngjyra e kuqe”. Falë saj, ata kanë performuar në vende të ndryshme të botës ku jetojnë shqiptarët.
Derisa ky sukses vazhdon edhe këto ditë, dyshja mendon ta vazhdojë edhe më tutje, me projekte të reja artistike.
“Kemi edhe dy projekte të përbashkëta me Florianin, të cilat do të lançohen brenda 5 muajve të ardhshëm”, ka zbuluar Gaxha për mediat shqiptare.
Ai ka bërë të ditur se janë dy këngë, të cilat do të realizohen edhe me videoklipe dhe shpreson që të vazhdojnë ritmin e këngës “Ngjyra e kuqe”.

Kim Kardashian , Poston Videon E Saj ne Dush . ( VIDEO )







Ja cila eshte shqiptarja qe i shokoi te gjithe me fotot e saj (VIDEO)



Sipas burimeve, vajza e cila u be e famshme per fotografite skandaloze qe u bene publike ne kohen kur ajo ishte ne spektakel, ka kaluar gjithe kohen ne Venecia duke lundruar me gandola ne shoqerine e partnerit te saj te ri dhe Torosit, nje tjeter ish-konkurent ne BBA.Genta mesa duket i ka dhene fund historive me ish te dashurin e saj Rubensin dhe po ashtu edhe abortit pasi ishte shtatzene.

Vigani nuk permbahet dot..I kercen siper Elenes..



Ata thonë se do të shtiren sikur po puthen dhe sapo shohin Jonildën dhe Viganin që afrohen fillojnë të puthen duke mbuluar pjesën e kokës dhe fytyrës, në mënyrë që puthjet e tyre të duken sikur janë në buzë dhe jo në faqe. Jonilda dhe Vigani sapo hyjnë në dhomë, nuk flasin, por bëjnë të njëjtën gjë dhe të katërt qeshin me të madhe me lojën e tyre prej “çiftesh”. Ju ft ojm te sh ikoni di sa pa jme me pos hte…

Elena i ulet Edberit në prehër.. Shikoni si reagon ai…! (VIDEO)










Shiko Videon

Chris Brown pozon me flamurin kuqezi







Nacionalizmi kuqezi nuk ka pushtuar vetëm shqiptarët në 100-vjetorin e Pavarësisë. Edhe këngëtari Chris Brown është prekur nga ethet nacionaliste shqiptare. Reperi, në një event publik është fotografuar duke mbajtur në duar një flamur të vogël shqiptar. Gjithashtu reperi është shfaqur tepër krenar tek valëviste flamurin me ngjyrat tona kombëtare.

Ja cili është Binjaku i Ronaldos nga Turqia…






Binjaku i Cristiano Ronaldos eshte turk.
Ngjason aq shume me yllin e Real Madritit saqe dhe as vete sdo ta besoni. Ndie ni paj met me pos hte.







 Shiko Videon

Zone e Lire:-Aferdita Dreshaj akuzon vjehrren per ndarjen e saj me Shpatin…







Aferdita ka akuzuar haptas nenen e Shpatit ne lidhje me ndarjen mes tyre. Ja cfar thote Aferdita ne Zone e Lire. Ndie qni vie don me poste.




shikoni videon

Aferdita dreshaj puth canin dhe i C’mend te gjith ne sken



Siq duket kjo osht vetem per te xhelozuar Shpati por diqka nuk ec per shkak se aferdita e ka tradhetuar vertet ateAferdita Dreshaj kengtarja dhe miss kosova tregon per lidhjen me Shpat kasapin ne emisionin zon e lire ajo tregon per gjerat private se si Shpat kasapi nuk i bente asgje per at arsye e tradhtova dhe nuk kam ngel shum e kenaqur nga shpati por ai eshte nje mashkull i sjellshem dhe xhentil aferdita thot qe e kam dashur shaptin jashzakonisht dhe ai mua por kjo lidhje perfundoi dhe sbesoi se do ket me bashkim …

Aferdita Dreshaj Tregon Shpati nuk me beri asgje ne shtrat..( Video )





Aferdita Dreshaj kengtarja dhe miss kosova tregon per lidhjen me Shpat kasapin ajo tregon per gjerat private se si Shpat kasapi nuk i bente asgje ne shtrat per at arsye e tradhtova ...

Me mire katundare se sa pa breke. E thene nga ish banorja e BBA 6….






Ajo është vetëm 20 vjeçe, por teksa flet, të bën të kuptosh që është vajzë e pjekur për moshën e saj. Në “Big Brother” solli një histori interesante dhe prekëse, dhe shumëkush mendoi se aventura e saj do të zgjaste më shumë.

Por nuk shkoi kështu, sepse Eva nga Miloti e eliminua vetëm pas tri javësh. Entuziaste për këtë eksperiencë dhe ndryshimet e vogla që po ndodhin në jetën e saj, Eva na tregoi gjithçka kemi parë e nuk kemi parë nga ekrani. Na foli për jetën e saj, për familjen, për dashurinë dhe për të ardhmen. Njohëm një vajzë plot energji, të thjeshtë, pa komplekse dhe me një buzëqeshje të çiltër…
Si po të duken këto ditë pas daljes? Ka ndryshuar gjë?
Akoma s’jam ambientuar mirë, se si më duket. I vetmi ndryshim është që tani njerëzit më njohin, më flasin, më përshëndesin. Mirëpo ne njerëzit e thjeshtë nuk mësohemi kollaj me këtë gjë.
Të pëlqen që njerëzit të njohin? Çfarë të kanë thënë?
Më pëlqen, po. Dhe unë, kur më njohin ose thonë emrin tim, mundohem t’u buzëqesh të gjithëve. Edhe në “Facebook” më kanë shkruar shumë, dhe unë e quaj vlerësim e jam munduar t’u kthej përgjigje të gjithëve. Më kanë thënë vetëm fjalë të mira të gjithë. U kam pëlqyer dhe më kanë vlerësuar.
Prisje që të rrije më gjatë? U mërzite që dole?
Në fakt nuk mendova që do dilja kaq shpejt, por në të vërtetë javën e fundit u mërzita shumë. Më mori malli për njerëzit e mi dhe nuk kam qenë fare aktive. Megjithatë nuk jam mërzitur fare. Për mua ishte e rëndësishme të dilja prej andej me kokën lart, kurdo që të ndodhte. Dhe ashtu dola… Unë nuk mund të shkel mbi disa parime të miat, as për lojë e as për lekë.
Kush nga banorët që janë akoma brenda do e bënte këtë?
Shumë prej tyre. Ata janë gjithë kohës në përpjekje për të nxjerrë anët negative të të tjerëve, dhe mundësisht edhe gjërat e mira që mund të ketë dikush, t’ia interpretojnë si të shëmtuara. Veç kësaj, kam vënë re që sidomos vajzat aty, kanë një koncept të gabuar për emancipimin. Sipas atyre, të zhvishesh e të fërkohesh tregon emancipim.
Të fërkohesh? Pse, kush është fërkuar, me kë?
Jonilda i puth e i prek të gjithë çunat e thotë që kështu e ka tipin. Po s’më duket shumë normale t’i puthësh djemtë në qafë e t’i përkëdhelësh në trup. Joana i shkon nga pas për një përqafim Anaidit, Elena rri e përqafon Marselinin… Vishen me taka që në pikë të mëngjesit e dalin me brekë… Për mua, emancipim është të flasësh për gjëra të rëndësishme e jo të përgojosh të tjerët gjithë ditën. Femra duhet t’i zgjedhë fjalët që përdor, se nuk është emancipim të përdorësh fjalë banale. Ato mendojnë që duken moderne, por harrojnë që njerëzit po i shohin e po i dëgjojnë.
Kë ka puthur dhe ka prekur Jonilda?
Ditët e fundit kam parë që i është afruar shumë Viganit.
Po ty, të pëlqyen djemtë e rinj që futën?
Më pëlqyen. Ishin vërtet shumë të bukur, sidomos Vigani. Vetëm ai më mbeti pishman që dola (qesh).
Një ditë, Jonilda, Joana dhe Elena po flisnin për ty dhe mendonin se je ende e virgjër. Ç’mund të thuash?
Unë vërtet jam nga Miloti, por nuk kam nga këto paragjykime. Tregova për një histori dashurie që ka zgjatur me vite dhe kaq duhet t’u mjaftonte atyre për të kuptuar. Sipas këtyre vajzave, fakti që unë nuk prekem me të tjerët sa andej-këtej më bën të virgjër dhe katunare… Për mua, më mirë katunare se “bitch”.
Babain, e takove? Po në Milot, ke shkuar?
Babin e takova atë natë që dola, se ishte në studio. Më përqafoi dhe me mënyrën e vet, më bëri të kuptoj që është krenar për mua. Ky ishte qëllimi im kryesor, të sqarohesha deri në fund me të dhe familjen time.
Me atë djalin, je takuar? Të ka marrë në telefon?
Jo, nuk e kam takuar dhe nuk kam folur me të. Kam ndryshuar numër dhe në “Facebook” i kam bërë ‘block’. Për mua kjo histori është e mbyllur.
Arsyeja e ndarjes ishte vetëm historia e gjakmarrjes?
Familja e djalit, që para 20 vitesh e deri vonë, i ka bërë keq familjes sime. Unë këtë e mora vesh vonë, pasi isha lidhur me të. Mirëpo babai im, edhe pse vuante, kurrë nuk ma vuri kusht ndarjen. E ndikuar nga kjo, por edhe nga fakti që marrëdhënia jonë po ftohej, unë vendosa t’ia heq një plagë babait tim dhe t’i jap fund kësaj historie. Uroj që të jetë një vendim në të mirën time, dhe kam besim se kështu do të jetë.
Ku po jeton tani?
Në një shtëpi me qira këtu në Tiranë, bashkë me motrat. Vitin e parë të shkollës së lartë jetova në konvikt dhe e kam shijuar shumë, po për çështje higjiene menduam të lëviznim. Të hënën do rikthehem në shkollë, dhe shpejt do filloj të kërkoj një punë tjetër, sepse pasi hyra te “Big”-u, punën në ‘call center’ e lashë.
Po e ndjek “Big Brother” tani që ke dalë? Ka ndryshim nga brenda, jashtë?
Po, e kam parë. Ka një farë ndryshimi, megjithatë çdo banor në një moment të caktuar arrin ta shfaqë veten siç është.
Çfarë ke parë ti nga afër, që ne nga ekrani nuk e kemi “kapur” akoma?
Ende nuk ndodhi diçka “e tepërt” që s’ma ka kapur syri. Afrimet janë ato që duken edhe në televizor. Eldora dhe Shpendi janë afruar goxha, Joana i shkon nga pas Anaidit dhe ai e largon.
Pse e largon?
Sepse me sa duket ai po kupton se prania e saj apo një lidhje e mundshme me të mund t’i prishë lojën dhe t’i largojë fansat. Ndërsa Joana ka nevojë të kapet pas një lojtari të fortë dhe pas një mashkulli, sigurisht për qëllim loje. Ajo la të dashurin pasi u fut në “Big Brother” vetëm për t’i liruar rrugë vetes. Nga kjo kuptohet gjithçka.
Kush të duket lojtar i fortë? Kush do të doje që të fitonte?
Iliri është lojtar i fortë dhe për nga lloji i personazhit ngjan pak me fituesit e viteve të kaluara, për shembull me Jetmirin. Është inteligjent, thotë gjithçka në sy, por me stil, herë me ironi e herë me shaka. I vetmi defekt që ka, është që flet shumë dhe konsumohet shpejt. Edhe Anaidi është lojtar i fortë, po Iliri është më pozitiv. Të dy i shoh në finale dhe uroj që të fitojë Iliri.

Big Brother 6:- Anaidi perlot gjith shqiptaret me vepren e tij ...







Anaidi perlot gjith shqiptaret me vepren e tij.
Ai perloti per here te pare pas 6 vitesh edhe Arjan Konomin. Per me shume ndiqni  vie don me poe shtet.

Vetem 13 vjece e bukur por shikoni c’fare ben !







Kjo eshta Vanesa. Ajo cfare e ben qe te bjere ne sy eshte bukuria e saj

dhe trupi shume i bukur dhe terheqes. Cdo vajze do donte te kishte nje trup te tille sot.
Fotoja flet vet.kjo vajze ben shkollen per  foto modele  dhe eshte shum e
zhvilluar per ket profesion kjo vajze kur del ne
sken ka nje shkelqim te jazht zakonshem qe te le pa fjal me pak fjal mahnitse..

E dergon vajzen ne shtrat,por ja merr dikush tjeter …










E dergon vajzen ne shtrat,por ja merr dikush tjeter
Me shume mundime dhe me shume veshtiresi djali ja ka arritur qe ta coje vajzen ne shtrat sipas asaj qe tregon ai por shikoni se cfare ndodhe…
Nje suprize e pakendshme per te qe do tia prish te gjith mundimin…
Dikush tjeter e merr vajzen ne shtrat

Midis Noizyt e Çiljetës lind një “Gangsta Love”…

Rreperi më i dashur për shqiptarët, Noizy, po punon intensivisht për albumin e tij të ri. Pas dy muajsh pritet të hidhen në treg plot 22 këngë. I përkasin një stili krejt tjetër nga çfarë jemi mësuar të dëgjojmë deri tani. Ai i ka objektivat të qarta: e drejton dëgjuesin ku do vetë! Surpriza më e bukur është bashkëpunimi me seksbombën e skenës, Çiljeta Xhilaga. Klipi është xhiruar kur Çili ishte ende shtatzënë, nën titullin “Gangsta Love”.

Interpretimi i shkëlqyer dhe fabula e ndërtuar përmes skenave aksion, bën që klipi të ngjajë me një film. Na intrigon për ta pritur me kërshëri si përshtaten dy këngëtarët në këtë duet. Veç një gjë është e sigurtë: kësaj radhe Noizy nuk do të përflitet për një flirt me kolegen, siç ka ndodhur rëndom. Çili është tashmë një mami e devotshme, që familjen e ka pikë të dobët! Suksese të dyve në vazhdim…

Yllka Gashi tregon si i ofroj 10.000Euro Vali Corleone (Video)











  Yllka Gashit ju ofrohet nje shum prej 10.000 eurove per nje nat me Vali Corleonen por kjo shikoni si reagon Kliko me posht per ta shikuar videon e plot ...

Elena vazhdon te tregoj se ka alergji te mbathurat (FOTO).








Ja nje tjeter foto e Elenes ku tregon prapanicen.

Modelja e Big Brother nuk di te ndalet. Sic duket loja e saj eshte te qendroje ne loje sa me gjate duke treguar te pasmet. Per me shume flet vete fotoja.

3 minuta seks brenda në shtëpinë e “BB6”

TIRANE- Më në fund lulëzoi dashuria në shtëpinë e “Big Brother”. Ose të paktën kështu është dukur gjatë njërës prej netëve në dhomën e gjumit… Teksa të tjerët flinin, Anaidi dhe Joana kanë vendosur të ndajnë bashkë shtratin dhe jo vetëm. Ata kanë kaluar momente të nxehta nën jorgan dhe më në fund kanë shfaqur atë që ndiejnë për njëri-tjetrin.








Per me shume ndiqni pamjet me poshte.

Shqipëria na bën krenarë (Video)

Përfaqësuesja jonë kombëtare ka arritur të shënojë fitore të rëndësishme me rezultat 1-0 në Oslo ndaj Norvegjisë, për të vazhduar kështu të mbajë gjallë ëndrrën e shqiptarëve për pjesëmarrje në Botërorin, Brazili 2014.




Shiko Videon

Çiljeta dhe Noizy, një dashuri gangsterësh

Një subjekt filmi për 3 minuta. Është historia e dy të rinjve problematikë që konsiderohen si gangsterët më të mëdhenj të kohës, të cilët bien në dashuri gjatë një sipërmarrjeje kriminale.
Kjo është tema që trajton kënga dhe videoklipi i ri, realizuar në bashkëpunim nga Noizy dhe Çiljeta, me kompozim të Flori Mumajesit.
Video paralajmëruese tashmë është publikuar, ndërsa pritet që brenda pak ditësh të shfaqet edhe videoklipi në terësi, realizuar nga Entermedia.
“Besoj se do të shndërrohet shumë shpejt në hit, pasi ka një fabul të paparë”, kishte deklaruar më herët Çiljeta, duke shtuar: “Është një çift gangsterësh të dashuruar. Nuk dua ta zbuloj të gjithë fabulën, sepse ndryshe bie interesi, por dua të them që do të jetë një këngë spektakolare, si nga teksti, muzika, po ashtu edhe videoklipi. Produksioni “Entermedia” që ka marrë përsipër xhirimet, do të na japë një klip të tipit minifilm hollivudian”.
Rreth 1 muaj më parë Çiljeta Xhilaga solli në jetën fëmijën e saj të parë,  Fernandon, ndërkohë që tashmë është gati të debutojë në muzikë si nënë. Megjithatë siç duket edhe nga pamjet, video është regjistruar gjatë kohës kur  Çiljeta ka qenë shtatzënë.


Shiko Videon

“Gangnam Style” edhe në verzionin e Opera-së (VIDEO)








Shiko videon

Elena e BB6 thote : Doni b*th ? Ja ku i keni LIVE se nuk e vras trurin per publik (VIDEO)







Duket se edicioni i 6-shtë i Big Brother Albania është realiti më i hapur.
Edhe pse jemi në javën e tretë nuk mungojnë sjelljet e çlirëta të banorëve, të cilët tashmë sillen natyrshëm, sikur kamerat telvizive të mos ishin prezente. Elena është një nga personazhet që na ka habitur më së shumti me “mendjen e saj të hapur”. Shpeshherë kjo vajzë është përfolur në media për veshjen e saj të pakët apo më mirë të themi për zhveshjen e saj të vazhdueshme. Duket se tashmë ajo e ka një ritual të përditshëm qëndrimin e saj me mini-mbathje në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri.
Mesa duket kjo sjellje e saj nuk i bën aspak përshtypje banorëve të shtëpisë, por duket se një pjesë e n ndjekësve të BB6 po bezdiset nga kjo sjellje e modeles.
Ndiqni pajmet me poe shtet.

 Shiko Videon

Shiko drejtëpërdrejt Lojen Norvegji-Shqiperi







ZONE E LIRE: Fjolla Morina e nxjerr… Live!!! Arjan Çani i thotë: “Joshe gjith dynjanë, E pe si jau ngrefe të gjithve”












Elena i heq te gjitha, del e zhveshur… (VIDEO)









Elena vazhdon cdo dite duke provokuar edhe me shume banoret brenda shtepise. Por edhe para kamerave po i cmend njerzit qe po e ndjekin kete show. Nuk ka limit kjo vajze.
shiko videon

Njihuni me “gruan vampire” që pi 36 litra gjak në javë!







Quhet Michelle, është 29 vjeç, me profesion artiste tatuazhesh dhe në 10 vitet e fundit ka pirë aq shumë gjak sa për të mbushur plot 23 vaska, duke përfshirë gjakun e njeriut 1 herë në javë.
Tërheqjen e saj të çuditshme ajo e ka ndarë me shikuesit e programit TLC, ndërsa ka treguar se si e shuan etjen për gjak çdo javë.

C’ka I Beri Genta Djaloshit I Cili Ja Preku P’rapanicen






C’ka I Beri Genta Djaloshit I Cili Ja Preku P’rapanicen







Dicka Po Ndodh Ne Kete Foto E Shikoni Dot ?

Dicka Po Ndodh Ne Kete Foto E Shikoni Dot ?


Elena i heq te gjitha

Elena vazhdon cdo dite duke provokuar edhe me shume banoret brenda shtepise. Por edhe para kamerave po i cmend njerzit qe po e ndjekin kete show. Nuk ka limit kjo vajze.




Rita ORA: Do të zhveshëm para fansave nese…






Këngëtarja me origjin nga Kosova, Rita ORA ka pranuar se do të zhvishej para fansave nëse ata do të “ndizeshin” nga këngët e saj.

Krijuesja e hitit “RIP”, 22 vjeçarja ORA, citohet të ketë thënë se “nëse fansat ndizen, do të ndizet edhe ajo”.
“Turmat dinë si të zhveshën dhe unë e dua këtë. Ndoshta do të më bënte edhe të qetësohesha dhe të pushoja pak”, citohet të ketë thënë Rita nga Daily Star



Per me shume ndiqni me poshte.


Cristiano Ronaldo i iku policisë me nje shpejtesi marramendese me Lambon e tij..(Video)

Cristiano Ronaldo ka "fluturuar"
në njërqn nga rrugët e Madridit.
Ylli portugez ishte me veturën e
 tij të dashur, Lamboghinin duke
 tejkaluar me të të gjitha rregullat
dhe normat e vozitjes. Ronaldo
thuhet se ka qenë në një shpejtësi aq të
 madhe me veturën e tij
sa që nuk ka mundur ti
ndalet as policisë.
Guardia Civil thuhet se i
është vënë prapa Ronaldos i
 cili e ka pranuar se nuk
ka mundur veturën për shkak të shpejtësisë.
 Ronaldo pritet të dënohet nga policia
spanjolle pasi ka shkelur rregullat në komunikacion.

Ndiqni me poe shtet vie don  ku Ronaldo fluturon me Lambon e tij.

Aklet Rizai eshte te dhjefsha filmat aksion (Video)


Për shumë të burgosur shqiptarë që vuajnë dënimin në Greqi, Alket Rizai shihet si një “idhull”, pasi ai ka arritur dy herë të arratiset në mënyrë spektakolare nga Burgu i Koridhalos në Greqi. Në të dyja rastet ai ka përdorur helikopterin për t’u arratisur. Arratisja e parë ka ndodhur orët e pasdites së datës 2 qershor 2006 dhe autorë të kësaj arratisjeje janë pikërisht shqiptari Alket Rizai dhe miku i tij grek, i dënuar për disa vepra penale. Sipas mediave greke në atë kohë, u mësua se ndërsa dy të dënuarit ngjisnin shkallët drejt helikopterit, të dënuarit e tjerë kanë mbetur të shokuar nga shfaqja, ndërsa policët, si të magjepsur, nuk kanë mundur as të lëvizin për t‘i ndaluar. Pasi kanë hipur në helikopter, shqiptari dhe miku i tij grek, Vasilis Paleokostas, i dënuar për rrëmbim dhe grabitje bankash, kanë ndaluar në një zonë periferike pranë varrezave të një prej lagjeve të Athinës dhe më pas janë larguar pa lënë asnjë gjurmë. Policia greke tha se dy të arratisurit dhe ndihmësit e tyre, pasi kanë braktisur helikopterin në bordin e disa motorëve shumë të fuqishëm, janë futur në thellësi të zonës së pyllëzuar dhe askush nuk ka arritur t‘i shihte më. Vetëm pas tre muajsh nga dita e arratisjes, Policia greke do të mund të arrestonte në një zonë bregdetare jashtë Athinës, Alket Rizain. Ndërsa arratisja e dytë është regjistruar më 22 shkurt të vitit 2009, ku sërish me një helikopter, Rizai u arratis nga ambientet e burgut, për t’u arrestuar disa muaj më vonë.


Shiko Videon

Momenti me i bukur i femijerise kur...



Babi, pse vishen femrat me te bardha kur martohen?





Zajmina pa të brendshme në koncert, provokon në maksimum

TIRANE- Ajo di të testojë shijen e publikut dhe këtë gjë e ka arritur shumë më së miri. Ndryshoi look-un dhe pamjen, është rikthyer fuqishëm dhe tani po pret koncertet, të cilat i ka kryesisht në diasporë.
Zajmina Vasjari po provokon më së shumti kohëve të fundit dhe këtë gjë e dëshmojnë imazhet e nxehta, të cilat arrijnë nga mbrëmje të ndryshme që këngëtarja i mban në diasporë. Fiziku, linjat trupore, nxjerrja e hireve është një tabu të cilën jo çdo këngëtare është në gjendje ta bëjë, por jo për Zajminën.
E gjendur para publikut shqiptar në diskotekën Enjoy, Zajmina me apo pa dashje është veshur me një fund, i cili në pjesën e poshtme ka qenë i hapur nga këmba e majtë, saqë nuk ka mundur të mbulojë pjesët intime të këngëtares, e cila si duket synim ka pasur të çmendë publikun… dhe qëllimit ia ka arritur! Sa për pjesën lart, ajo është mjaftuar vetëm me sutjen, duke kursyer paratë për të blerë bluza, që në fund të fundit vetëm sa mbulojnë ato që nuk është keq të rrinë gjithmonë zbuluar.

Shiko Me Posht Videon

Zihet nga një kameraman amator Tuna duke u takuar me Vali Corleonen










Gjithcka eshte munduar te behet fshehur por me sa duket paparacet nuk len gje pa nxjerr ne drite, per me shume ndiqni pamjet ne vijim

Cilin Land e Don ma shum..? hahahahahha






Kon e don ma shum ? hahahahaha

Elena e BB6 ekzagjeron , serisht pa breke (FOTO)

Perseri Elena BB6 eshte shfaqur pa te mbathura .
Kesajt rradhe drejtuesit e Big Brother Albania 6 kane vendosur ti dergojne konturentes 1 zarf te zi.
Ne brendesi te zarfit Elenes i jane sqaruar rregullat e realityshow-ut dhe ne rast perseritje te ketij veprimi ajo mund te perjashtohet nga Big Brother Albania 6 



Fëmijëria e Genta Ismajlit në fotografi (FOTO)

Këngëtarja Genta Ismajli javëve të fundit është e angazhuar si anëtare e jurisë në spektaklin “Gjeniu i vogël 5”.
Ajo u shfaq edhe sonte në garën me protagonistë fëmijët e talentuar në muzikë, ku gjatë këndimit të konkurentëve, Genta madje u përlot.
Ndoshta e ndikuar edhe nga pervoja në këtë spektakël, këngëtarja i është rikthyer fëmijërisë. Në rrjete sociale ajo ka publikuar fotografi nga fëmijëria e saj, në albumin e titulluar “Genta e vogël”.













Zajmina e kall publikun me prekje intime te Zogut (video)





I ka mjaftuar vetëm pak kohë që të fitojë përsëri vëmendje mediatike. Këngëtarja Zajmina Vasjari vetëm pak javë më parë është shfaqur me një look të ri. Flokë të shkurtër dhe të zinj, të cilët ndryshojnë shumë stilin e këngëtares, e cila gjithmonë ka dashur të shfaqet ndryshe. Një fotosesion i nxehtë e solli Zajminën akoma më atraktive për fansat e saj, saqë filloi t’i çmendë ata për shkak të sensualitetit që përçonte këngëtarja. Megjithatë kishte dhe prej atyre që nuk ishin dakord me prerjen e re të flokëve të saj, duke e akuzuar madje se ajo po kopjon Dafina Zeqirin, e cila ka prerë flokët pak kohë më parë. Por Zajmina viojn me axhendën e saj duke pasur si armë të fortë pamjen në koncertet ku ajo ftohet. Në fotot e fundit të koncerteve ajo shfaqet shumë sensuale, me veshje provokative e madje edhe me lëvizje të cilat lënë gojëhapur publikun. Së fundi, ajo është kapur mat teksa gjatë performancës ka prekur pjesët intime… Edhe në këtë performancë fansat e kanë akuzuar se ajo po imiton një tjetër këngëtare. Bëhet fjalë për Tunën, e cila te klipi i fundit prekej në vendet intime dhe kjo performancë kishte lidhje edhe me tekstin që kishte brenda mjaft ekuivoke

Shiko Videon