Adelina Berisha, tifoze e Realit

Dy fitoreve brenda pesë ditëve të Real Madridit ndaj Barcelonës nuk i janë gëzuar vetëm tifozët e zakonshëm spanjollë dhe shqiptarë, por edhe yjet e vendit tonë.
 Një prej tyre ka qenë edhe Adelina Berisha, që njihet si një tifoze e flaktë e Real Madridit. Ajo gjithmonë bën postime në përkrahje të ekipit të futbollit që asaj i pëlqen dhe këtë e ka bërë edhe të shtunën shtunën pasdite, kur shprehu përkrahjen para ndeshjes.

“Go, go Real Madrid” ishte postimi i bukuroshes në Facebook, që erdhi pas një serie të postimeve tjera dhe fotografive në mbështetje të klubit që ajo bën tifo.
Adelina ishte me fat, pasi iu gëzua fitores së Real Madridit ndaj Barcelonës të shtunën mbrëma

Shiko Videon: