Pacolli shijon ndeshjen Real – Barcelona nga hoteli i tij superluksoz

Bexhet Pacolli ka gjetur kohë për të shijuar superndeshjen Real – Barcelona dhe sigurisht ka shfrytëzuar rastin për ti bërë një promo edhe hotelit të cilin e ka në pronësi, lajmin e hodhi në Facebook përmes një postimi në profilin e tij personal dhe bashkë me foto përcolli edhe përshtypjet e tija për ndeshjen.Shiko Videon: